"Oil & Gas Kazakhstan"

международная выставка

  
  
  

«Газпром переробка» виробляє пальне Євро-4 з якістю «Супер»

В кінці січня Сургутський ЗСК - філія ТОВ «Газпром переробка» почав відвантаження бензину марки Супер Євро-98 по ГОСТ Р 51866-2002. До його виробництва на заводі приступили з 1 січня 2013 року. Цей вид моторного пального, як і всі бензини виробництва ...

В кінці січня Сургутський ЗСК - філія ТОВ «Газпром переробка» почав відвантаження бензину марки Супер Євро-98 по ГОСТ Р 51866-2002. До його виробництва на заводі приступили з 1 січня 2013 року. Цей вид моторного пального, як і всі бензини виробництва Сургутської ЗСК, відповідає класу 4 Технічного регламенту та чинним екологічним еталонам Єврозони.

Отримання основного високооктанового компонента Супер Євро-98 - розміреного риформата стало можливим у результаті проведених науково-дослідних і дослідно-конструкторських робіт (НДДКР) з розробки і впровадження нового, більш дієвого каталізатора.

«На Сургутском ЗСК по черзі реалізується масштабна вкладывательная програмка ВАТ «Газпром» щодо будівництва нових і реконструкції діючих переробних активів. Її основна мета - поліпшення властивості моторних палив», - прокоментував подію генеральний директор ТОВ «Газпром переробка» Юрій Важенин

«Необхідність виробництва автобензинів, відповідних високим еталонам властивості обґрунтовано вимогами авторинку, який з кожним роком насичується автомобілями з більшою потужністю двигунів євро класів. Пішов в минуле Нормаль-80, створення якого ми закінчили в 2012 році. На заміну йому приходять більш потрібні - високооктанові і більше екологічні види моторних палив», - зазначив директор Заводу по стабілізації конденсату їм. В. С. Черномирдіна Петро Воронін.

У поточний час в ТОВ «Газпром переробка» розглядається можливість початку передчасного випуску автобензинів класу 5 технічного регламенту (Євро-5) в 2014 році.

ТОВ «Газпром переробка» - 100% дочірнє Товариство ВАТ «Газпром», створено 1 травня 2007 року. Компанія являє собою найпотужніший технологічно пов'язаний переробний комплекс, основними видами діяльності якого є: підготовка і переробка газу, газового конденсату і нафти, також межпромысловый та магістральний транспорт вуглеводнів. У складі Товариства: три переробних заводу, газодобувне управління і два транспортують філії. На території присутності компанії: Ханти-мансійський автономний округ-Югра, Ямало-Ненецький автономний округ, також Республіка Комі.

Сургутський ЗСК (філія ТОВ «Газпром переробка») - наикрупнейшее в Рф підприємство з переробки газового конденсату і наикрупнейшее підприємство Тюменської області по переробці вуглеводневої сировини. Завод переробляє надходить з Півночі Тюменської області нефтегазоконденсатную суміш і виробляє більше 20 видів товарної продукції, у тому числі моторні пального, авіагас, зріджені вуглеводневі гази та інше. Завод розміщений на місцевості Сургутської району.

«Нафта Росії»