"Oil & Gas Kazakhstan"

международная выставка

  
  
  

«Газпром» і \" ЛУКОЙЛ \" домовилися про переробці ПНГ на Сосногорском ГПЗ

«Газпром» і наикрупнейшая російська особиста нафтова компанія ВАТ «ЛУКОЙЛ» домовилися про переробки попутного нафтового газу північної групи родовищ ТОВ «ЛУКОЙЛ-Комі» на Сосногорском газопереробному заводі, випливає з повідомлення «Газпрому». Відповідне рішення було прийнято в рамках робочої зустрічі голови правління «Газпрому» Олексія ...

«Газпром» і наикрупнейшая російська особиста нафтова компанія ВАТ «ЛУКОЙЛ» домовилися про переробки попутного нафтового газу північної групи родовищ ТОВ «ЛУКОЙЛ-Комі» на Сосногорском газопереробному заводі, випливає з повідомлення «Газпрому».

Відповідне рішення було прийнято в рамках робочої зустрічі голови правління «Газпрому» Олексія Міллера і президента \" Лукойлу \" Вагіта Алекперова. Про це повідомляє РИА «Анонси».

«Сторони обговорили хід реалізації генеральної угоди про стратегічне партнерство, також питання майбутнього розвитку співпраці», - наголошується в повідомленні.

У грудні заступник голови Комі Олександр Буров розповів про реалізацію дочірніми підприємствами «Газпрому» і \" Лукойлу \" в Комі проекту з каждогодней переробки до 1-го млрд кубометрів попутного нафтового газу. Тоді він заявив, що управління ТОВ «Газпром переробка» констатує труднощі виснаження сировинної бази, що призвело до зниження видобутку і переробки газу, зростання витрат на створення головних видів продукції.

За його словами, сутність спільного проекту 2-ух компаній полягає в планах з постачання з родовищ Усинського району раз на рік до 1-го млрд кубометрів попутного нафтового газу для переробки на Сосногорском ГПЗ. Буров розповів також, що будівництво пошуково-розвідувальної свердловини номер 402 на Вуктильском родовищі газу буде сприяти стабілізації ситуації по забезпеченню підприємства сировиною і тоді вже підготовлено техніко-економічне обґрунтування, побудована дорога, сформована майданчик, закладені кошти на будівництво свердловини і оголошений конкурс з вибору підрядника.

OilCapital.ru.