"Oil & Gas Kazakhstan"

международная выставка

  
  
  

Wingas і E. ON побудують ТЕЦ в кінцевій точці «Північного потоку» в Німеччині

Компанія Wingas, акціонером якої є «Газпром» та німецький концерн E. ON побудують ТЕЦ в районі Любмина, де трансбалтийская газова магістраль «Північний потік» виходить на зберігав, йдеться в повідомленні компаній. Будівництво ТЕЦ планувалося «Газпромом» і E. ON ще в 2007 р. Партнери ...

Компанія Wingas, акціонером якої є «Газпром» та німецький концерн E. ON побудують ТЕЦ в районі Любмина, де трансбалтийская газова магістраль «Північний потік» виходить на зберігав, йдеться в повідомленні компаній.

Будівництво ТЕЦ планувалося «Газпромом» і E. ON ще в 2007 р.

Партнери організували спеціальну компанію Industriekraftwerk Greifswald, яка займеться будівництвом і експлуатацією цього об'єкта. Ця когенераційна установка, будівництво якої планується закінчити спочатку 2013 р. буде виробляти як термічну, так і електронну енергію. Потрібна теплова потужність установки складе близько 47 МВт, а електронна потужність - приблизно 37 мВт. Для вироблення електроенергії будуть застосовуватися газова турбіна з генератором. Напрацьоване тепло газової турбіни буде пропускатися через теплообмінник і вживатися для підготовчого обігріву газу. В періоди пікового навантаження установка буде виробляти до 200 тис. МВт-годин електроенергії в рік; цієї кількості досить для того, щоб на протязі року напихати електроенергією 50 тис. домашніх господарств. Про це повідомляє РИА «Анонси».

Теплоенергія потрібна в Любміні, тому що газ, який прибуває в Любмін після транспортування по «Північному згустку», необхідно буде підігріти перед його майбутньої транспортуванням по сухопутних газопроводів. Найвища ефективність установки (більш 85% від обсягу застосовуваної енергії) досягається завдяки об'єднанню вироблення термічний і електронної енергії, що дозволить запобігати викид 40 тис. тонн СО2 у рік.

Вироблена електроенергія буде подаватися в мережу публічного електропостачання, а на самій берегової станції буде вживатися напрацьоване тепло.

Wingas - один з найбільших постачальників газу в Німеччині. Ця енергетична компанія веде торгівлю природним газом по всій Європі, поставляючи його клієнтам у Бельгії, Данії, Франції, Англії, Австрії, Нідерландах і Чехії. Серед її клієнтів - компанії міського і регіонального газопостачання, промислові підприємства та електростанції. У листопаді «Газпром» та німецький концерн BASF підписали угоду про обмін активами, в узгодженні з яким «Газпром» отримає 100% в сьогоднішніх СП з Wintershall по торгівлі (Wingas/WIEH) і зберігання газу і 50%-ву частку в компанії Wintershall Noordzee B. V.

Компанія E. ON Energy Projects забезпечує тепло - та електропостачання промислових споживачів. Компанія розробляє особисті концепції, займається будівництвом і фінансуванням виробничих установок, також їх експлуатацією в співробітництві з клієнтами. Сумарна встановлена потужність проектів, виконаних компанією E. ON Energy Projects реалізованих з її роллю, вже перевищила 1600 МВт.

OilCapital.ru.