"Oil & Gas Kazakhstan"

международная выставка

  
  
  

ХТО продав непрофільну "дочку" структурі КМГ

АТ "КазТрансОйл" і ТОО "КазМунайГаз - Сервіс" підписали 18 вересня контракт купівлі-продажу 100% акцій АТ "КазТрансОйл - Сервіс", доповідає прес-служба КТО.

"Пакет акцій АТ" КазТрансОйл - Сервіс "був реалізований за 11647889000 тенге. Операція завершена 21 вересня поточного року", - йдеться в прес-релізі, поширеному в середу.

АТ "КазТрансОйл" володіло на праві власності стовідсотковим пакетом акцій некомерційного акціонерного товариства "КазТрансОйл - Сервіс", основними видами діяльності якого є: надання мед послуг, надання послуг у сфері перепідготовки і підвищення кваліфікації, діяльність в галузі фізичної культури і спорту, санаторно-курортна діяльність, сервісні та представницькі послуги, туристична діяльність.

Так як діяльність АТ "КазТрансОйл - Сервіс" була для АТ "КазТрансОйл" непрофільної, єдиним акціонером ХТО правлінням АТ НК "КазМунайГаз" був затверджений план заходів з реструктуризації непрофільних активів АТ "КазТрансОйл".

"У цьому зв'язку АТ" КазТрансОйл "прийняло рішення про укладення з ТОО" КазМунайГаз - Сервіс "угоди, у здійсненні якої є зацікавленість - купівля-продаж акцій акціонерного товариства" КазТрансОйл - Сервіс "", - пояснюють у прес-службі КТО.

У компанії вважають, що відчуження стовідсоткового пакета акцій АТ "КазТрансОйл - Сервіс" сприятиме збільшенню економічної ефективності діяльності ХТО, формуванню оптимальної структури активів за рахунок виведення непрофільних активів.

АТ "КазТрансОйл" - дочірня організація АТ НК "КазМунайГаз", є найбільшою нафтотранспортної компанією Республіки Казахстан, що володіє диверсифікованої мережею магістральних нафтопроводів і водоводів загальною протяжністю близько 8 тисяч км.

АТ "КазТрансОйл" транспортує близько 59% від загального обсягу видобутої в країні нафти на експорт і на внутрішній ринок.

ТОО "КазМунайГаз - Сервіс" практикується на наданні сервісних послуг, в тому числі: всеохопне сервіс адміністративних будівель, надання транспортно-експедиторських послуг юридичним та фізичним особам, надання послуг з організації відпочинку, фізкультурно-оздоровчих заходів і спортивних послуг. Учасниками ТОО "КазМунайГаз - Сервіс" є АТ НК "КазМунайГаз" (з дещицею 93,12%) і АТ "РД" КазМунайГаз "(6,88%).

Джерело: today.kz