"Oil & Gas Kazakhstan"

международная выставка

  
  
  

Нафтопереробні заводи Казахстану

Нафтопереробні заводи Казахстану

В Казахстані працюють три нафтопереробних заводи загальною потужністю 18 млн. Тонн нафти на рік: ВАТ "Атирауська НПЗ" (АНПЗ), ЗАТ "Павлодарський нафтохімічний завод" (ПНХЗ) і ВАТ "Шимкентнефтеоргсінтез" (ШНОС).

Детальніше...

Нафта і газ в Казахстані

Нафта і газ в Казахстані

Велика нафта Казахстану На місцевості Республіки Казахстан розміщено 202 нафтових і газових родовища. Прогнозні видобувні ресурси нафти оцінюються в розмірі 7800000000. тонн, а природного газу - в 7,1 трлн.мЗ. Близько 70% цих ресурсів зосереджено в західних областях Казахстану.

Детальніше...

Нафтогазовий комплекс Казахстану: нові рубежі і нові цінності

Новенька інфраструктура для "великої" каспійської нафти Восени 2004 року Казахстан зробив нові кроки по підготовці державного нафтогазового сектора до промислового видобутку вуглеводнів на шельфі Каспію. А саме, у вересні уряд республіки затвердив генеральний план розвитку інфраструктури морської нафтовидобутку, який включає комплекс заходів з розвитку інфраструктури підтримки нафтових операцій на море.В узгодженні з ним освоєння Каспійського шельфу проходитиме в три кроки: з 2003 по 2005, з 2005 по 2015 роки і далі до 2040 року. Крім того, в даному документі також розглядається можливість поліпшення супутніх об'єктів виробничого, громадського і екологічного призначення. Мається на увазі, що реалізація генерального плану створить необхідні умови для їх дієвого використання нафтогазовими компаніями. Потреба в інфраструктурі на шельфі Каспійського моря буде визначатися зростанням активності морських операцій.

Детальніше...

Великомасштабний нафтогазовий огляд у форматі b2b

За роки незалежності Казахстан придбав значимий досвід в нафтогазовій сфері, за період з 1995 по 2010 роки в вуглеводневий сектор Казахстану вкладено практично $ 104 мільярдів. зарубіжних і внутрішніх інвестицій.

Детальніше...

Сплеск напруженості у відносинах між ЄС і Газпромом викликає занепокоєння

Сплеск напруженості у відносинах між Європейською комісією та Газпромом викликає занепокоєння в середньоазіатських країнах, які багато в чому залежать від поставок їх вуглеводнів в ЄС. "Енерго справи Європи і Росії схожі на справи в парі. Якщо сторони конфліктують, то від цього постраждають усі: спочатку виробники, а потім споживачі", - свідчить минулий заступник міністра природних ресурсів Казахстану Петро Володимирович Своік. Це попередження перегукується з заявами, які озвучили представники 2-ух інших регіональних держав-експортерів, Туркменії і Узбекистану, на недавнешней енергетичної конференції в литовському Вільнюсі.

Детальніше...

Може бути все! Дій!

Стартував республіканський конкурс думках "Інноваційний Казахстан" 2012 року. Казахстанські кулібіни можуть подати заявки для вирішення 143 задач в різних сферах економіки.

Це змагання новаторів республіки проводиться за ініціативи Фонду державного добробуту "Самрук-Казина" вже в 2-ий раз. Конкурс покликаний відшукати, а потім і втілити найкращі проекти, які спочатку націлені на вирішення головних технологічних задач дочірніх компаній ФНБ.

Детальніше...

Підходящий інвестиційний клімат Мангістау

Наталя Бутиріна, Геннадій ВОЛЬСЬКИЙ, "Вогні Мангістау"

Підходящий інвестиційний клімат МангістауВчера, 24 вересня, в Актау розпочав роботу 3-ий Каспійський інвестиційний форум на тему "Створення нових виробництв в Західному Казахстані". У роботі форуму беруть участь близько 500 делегатів з 35 держав світу.

Детальніше...

Образ Казахстану

Образ Казахстану

За даними BP Statistical Review of World Energy Казахстан знаходиться на 9 місці в світі за підтвердженими припасам нафти. Роком видобутку першої казахської нафти вважається листопада 1899 року в родовищі Карашунгул. Видобуток нафти в Казахстані в 1992 році склала 25,8 млн тонн, вже 2008 році склала 70 млн тонн.

Детальніше...

Тюменські бізнесмени вирушать підкорювати каспійський регіон Казахстану

Тюменські бізнесмени сприймуть роль в заходах, приурочених до ювілейної виставки "Нафта і Газ" в Алмати з 2 по 5 жовтня. Основна мета - просування власної продукції на ринок каспійського регіону.

Детальніше...

15-16 листопада 2012 р Астані відбудеться III Інтернаціональна конференція-виставка «Ринок нафтопродуктів

15-16 листопада 2012 р Астані в готелі Rixos President Astana відбудеться III Інтернаціональна конференція-виставка "Ринок нафтопродуктів Центральної Азії: тенденції розвитку, технології, обладнання для АЗС і нафтобаз", - доповідає прес-служба АТ "? АЗМ? НайГаз? німдері ".

Детальніше...